Hakkımızda

Kadıköy ve Üsküdar bölgelerinde profesyonel tecrübe ile hizmet veren firmamız, 15 yıllık deneyim sunuyor. Her bir çalışanımız en az 5 yıl sektörel tecrübe ve uzmanlık ile faaliyet sürdürüyor. Üsküdar İklimsa klima yetkili servisi olarak; iklimlendirme ve soğurma cihazlarında periyodik bakım, onarım ve ürün satış hizmetleri sunuyoruz.

İklimsa Satış

Klima, su ısıtma sistemleri ve iklimlendirme cihazlarında İklimsa markası ve güvencesiyle, sizlere en uygun ürünü sunabilmek adına, doğru keşif ve montaj hizmetlerini sunuyoruz. Firmamız ve çalışanları, ev- iş yeri ve tüm yaşam alanlarında, yalıtım sağlayan, enerji tasarrufu sağlayan, ekonomik katkı ve kaliteli kullanım sağlayan ürün sunumu ile ücretsiz keşif hizmeti sağlıyor. Satış öncesi ve sonrası faaliyetlerimizle, tüm müşterilerin memnuniyetini sağlıyor, yaşam alanlarınızı konforlu hale getiriyoruz.


 

İklimsa Servis

Tamirat, bakım, montaj, nakil ve yer değiştirme işlemlerinde, çevreye zarar vermeden profesyonel şekilde İklimsa servis hizmetlerini sunuyoruz. Klima bakımı ve güvenliği için mevsim bakımları, iç temizlik, motor bakımı, klima gaz dolumu gibi seçeneklerde, yetkili servis ayrıcalıklarını sunuyoruz. 

Doğa dostu ve enerji tasarrufu sağlayan İklimsa ürünlerinde her türlü parça ve yedek parça değişikliğinde, orijinal yedek parça değişimi sağlıyoruz. Hem sağlık koşullarınız sağlanması hem de soluduğunuz havanın kalitesi için, klima güvenliğiniz uzman ekiplerimiz tarafından sağlanıyor. Ulusoy servis olarak, yetkili servis güvencesi ve sektördeki tecrübemiz ile İstanbul ve ilçelerinde günün her saati servis sağlıyoruz. 

HEMEN
ARA