Kadıköy iklimsa klima servisi

Kadıköy İklimsa Klima Servisi | 0216 391 00 44 | İklimsa ServisiKadıköy iklimsa klima servisi

Kadıköy iklimsa Klima Servisi İle Uzun Ömürlü Cihaz Kullanımı

 

Uzun yıllardır birikmiş tecrübe ve deneyimle Kadıköy iklimsa klima servisi konusunda teknik bilgiye sahip profesyonel elemanlarımız beyaz eşya, kombi, klima gibi cihazların bakım onarım ve periyodik bakımlarını titizlikle yapmaktadır. 7/24 hizmet anlayışı çerçevesinde sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz bölgemizde kendini en iyi şekilde göstermekte ve sektör olarak Teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Beyaz eşyaların tamir ve bakımlarında kullanmış olduğumuz orijinal yedek parçalar cihazlarınızın uzun yıllar boyunca kullanılması için gerekli olan kaliteli bakım unsurları olmaktadır. Bakım hizmetleri çerçevesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ürünlerin kullanılabilir durumda olduğu süre içerisinde daha uzun süre kullanılmasını, arızalanması durumunda en kısa sürede kullanılabilecek duruma getirilmesini hedeflemektedir.

 

 Müşteri Taleplerine Anında Reaksiyon

 

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda klima, kombi, beyaz eşya gibi cihazlarınızın yıllık bakımlarını aksatmadan yapmakta ve bununla ilgili online kayıtlar tutmaktayız. Sizlerin bilgisi dahilinde yapmış olduğunuz periyodik bakımlarda sunmuş olduğumuz faturalarda, ayrıntılı şekilde kullanılan malzeme listesi ve işçilik listeleri açık bir şekilde sunulmaktadır. Hedeflediğimiz nokta, müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı olup cihazlarınızı uzun ömürlü kılmak ve en uygun fiyata beklenenin üzerinde kaliteli hizmet sunmaktır.

 

Kadıköy iklimsa klima servisi

 

 Değişen teknolojik koşullara rağmen değişmeyen kalitemiz Kadıköy iklimsa klima servisi yetkimizi en sonuna kadar kullanmakta ve kalitemizi ön plana çıkartmaktayız. Sürekli gelişmeyi yakından takip ederek Arge çalışmalarımızı klima servisi sunduğumuz cihazlar üzerinde en iyi şekilde uygulamaktayız. Ekonomik servis imkanlarımız sayesinde müşterilerimiz en uygun fiyata teknik servis hizmeti almakta ve cihazlarını daha kolay bir şekilde kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Üretmiş olduğumuz hizmetler karşılığında kullanışlı cihazların ortaya çıkarılması, değerli müşterilerimizin bu konuda kaliteli hizmet alması hususunda hedeflerimize her gün bir adım daha yaklaşmaması sağlamaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına göre sunduğumuz teknik servis hizmetlerinde kullanmış olduğumuz mobile teknik ekiplerimiz bölgede sürekli devriye dolaşmakta arıza oluşumlarında anında müdahale etmektedir.

 

 Kullanıcı Seviyesi Bakım Eğitimi

 

Yaptığımız çalışmalar doğrultusunda beyaz eşya, klima, kombi gibi cihazların daha verimli çalışması için gerekli bakımları zamanında yapmakta, arıza oluşumlarında teknik heyet tarafından en doğru teşhisi koyarak orijinal yedek parça kullanmaktadır. Bu açıdan elde etmiş olduğunuz verimleri daha uzun süre kullanabilmeniz için kullanıcı seviyesinde eğitimler vermekteyiz. Çalıştırmış olduğumuz Kadıköy klima servisi elemanlarımız iş disiplinini terk etmeyen, iş ahlakından şaşmayan, müşteriler için faydalı olabilecek her türlü gayreti gösteren, ekip ruhu içerisinde çalışan kişilerden oluşmaktadır. Cihaz bakımlarını ve onarımlarını yapan teknik elemanlar mühendislik seviyesine ulaşmış kişilerden oluşmaktadır. Teknik ekip yönlendirmelerini firmamızın yetkili kişileri yapmakta, müşteri temsilcilikleri 7/24 müşterilerden gelecek talepleri toplamakta ve teknik ekiplere anında bildirmektedir.

 

 

HEMEN
ARA