İstanbul iklimsa klima servisi

İstanbul İklimsa Servisi |  0216 391 00 44 | İklimsa Servisiİstanbul iklimsa klima servisi

İklimsa Klimalara Kaliteli Teknik Destek

Kullanmış olduğunuz klimalarınızın temel işlevini en iyi şekilde yerine getirmesi ve yüksek performansla çalışma sergilemesi için İstanbul iklimsa  servisi hizmeti sunmaktayız. Maksimum performans ve verim elde edebilmeniz için sunmuş olduğumuz bakım onarım ve parça değişimlerini titiz bir çalışma sergileyerek yapmaktayız. En yüksek performanslı ve verimli,  kullandığınız olduğunuz ortamın sıcaklığını istediğiniz değerler doğrultusunda ve düzeyde sabit tutmanıza sağlayan cihazlarınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlamaktayız. Firmamız tarafından kullanıcı bakım eğitimleri verilmekte ve cihazlar hakkında detaylı kullanım kılavuzları oluşturulmaktadır.

Klima Bakım Esasları Nelerdir?

Klima teknik servisi olarak sunmuş olduğumuz hizmetler doğrultusunda klimanızın iç ve dış ünitelerini, ısı değiştirici sistemlerini ve yüzeylerini temiz tutulmasına özen göstermekte ve yapmış olduğumuz bakımlarda ilk iş olarak bunları gerçekleştirmekteyiz.  İç ünite filtrelerinde biriken kir ve tozları titizlikle temizlemekte klimanın çalışma esaslarını en iyi şekilde yerine getirmesini sağlamaktayız. Hava transferlerini olumsuz yönde etkileyen bu kir ve tozlardan arındırılmamasında klimanız yeterli ısı oluşumunu sağlamayacaktır. Sistemlerinizde verim düşüklüğünün yaşanmaması için ve aşırı zorlanmanın ortaya çıkmaması için bununla birlikte sık arıza oluşumunun ortaya çıkmaması için bakımlarının zamanında yaptırmanızı tavsiye etmekte ve sizlere gerekli bilgileri aktarmaktayız.

Teknik servis olarak İstanbul iklimsa  servisi hizmeti vermiş olduğumuz banka şubeleri, mağazalar, bürolar, konutlar ve tüm yaşam birimlerinde yaz aylarında daha çok ihtiyaç duyulan cihazlarınıza periyodik bakım uygulamaktayız.  Aynı zamanda ısınmak için kullanılan cihazlar için kış başlangıçlarında gerekli gaz takviyelerini yapmakta temizliklerini titiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Klima Bakım ve Onarımında Temel Hususlar Nelerdir?

Kullanıcı seviyesinde akla takılan sorular ve bilinmesi gereken hususlar açısından teknik servis hizmeti sunduğumuz tüm birimlere Öncelikle kullanmış oldukları cihazlar hakkında detaylı bilgiler sunmaktayız.  Bunun devamında yapacağımız İşler hakkında bilgi vererek kullanıcıların daha bilinçli hale gelmesini sağlamaktayız.  Yapmış olduğumuz bakım onarım çalışmalarında;
Periyodik bakımlarda uygulanması gereken temel işlemleri en ince ayrıntısına kadar uygulamaktayız.

Evaporatör Kısımlarının hava emiş işlerini ve temizliğini yapması için gerekli kontrolleri en iyi şekilde yapmaktayız.

Cihazların genel kontrolünü tüm ünitelerini kapsayacak şekilde yerine getirmekteyiz.

Kimyasal temizlik gerektiren evaporatör ve diğer bölümlerin temizliğini ve bakımını detaylı bir şekilde yapmaktayız.

Hava akışını sağlayan iç ve dış fanların temizliğini genel kontrolünü ve anormal ses durumlarını detaylı bir şekilde incelemekteyiz.

Kaçak ve sızıntı oluşumlarını önceden tespit etmek için gerekli temizlikler yapıldıktan sonra, köpüklü sistemler kullanılarak gerekli kontroller yapılmaktadır.

Cihazın kullanılmasında en çok rol oynayan kumanda sistemleri gerekli ayar ve kontrolleri yapılarak gerekli hassasiyetleri ve  ince ayarları detaylı bir şekilde yapılmaktadır.
Yukarıda belirtmiş olduğumuz hususları kullanıcı seviyesinde bilinçlendirerek yapmakta ve bunları online kayıt altına alarak periyodik olarak yerine getirilmesini sağlamaktayız.  Bizimle bilinçli tüketici olarak olarak İstanbul iklimsa  servisi hizmetlerimizden  yararlanan cihaz sahipleri cihazlarının periyodik bakımlarını takip etmelerine gerek kalmadan bizim kayıtlarımız sayesinde takip edebilmektedir.

Bakımlı,  yüksek performanslı,  arıza oluşturmayan ve istenilen taleplerini getiren bir cihaz olarak kullanma fırsatını elde etmektedirler. Çalışmış olduğumuz bölgede mobil timler kurarak oluşan arızalara alanında reaksiyon göstermekte ve bakımlar ve onarımlar sırasında kullandığımız orijinal yedek parçalarla uzun ömürlü cihazlar ortaya çıkarmaktayız.
 

HEMEN
ARA